Про компанію

Якісні меблі для кухні у найкращих традиціях

Як і в іншому магазині меблів, у нас ви знайдете хороші меблі для будь-якого приміщення у вигляді комплекту або окремого гарнітуру. Що ми можемо запропонувати:

 • Кухонні дерев’яні меблі та гарнітури. Кухня займає одне з центральних місць у кожному будинку чи квартирі. Жодна жінка не довірить сторонньому облаштовувати її кухню, адже все має виглядати та функціонувати так, як зручно тільки їй. У нас можна придбати різні моделі прямих або кутових кухонь із острівцями або барними стійками. Все це надано у різних стильових рішеннях від класики до модерну. Якщо ви ще не знаєте, як має виглядати ваша кухня, то співробітники Wooden Design мають достатній багаж дизайнерських знань та досвід роботи в даній сфері, тому зможуть впоратися з поставленим завданням.
 • Натуральні меблі для передпокою. Ми пропонуємо найкращі полиці для взуття, вішалки, стінки з величезною кількістю полиць, де ви зможете зберігати взуття, косметику, гребінець. Найкрасивіші дзеркала для передпокоїв ви підберете у магазині Wooden Design.
 • Вироби для спальних кімнат із натурального дерева. Створити чарівну спальню для дорослих, підлітків та дітей можна за допомогою ексклюзивних моделей ліжок, комодів, дзеркал, шаф. Все це можна придбати як набір тематичної спальні або підібрати окремі елементи. Для вас найкращі моделі шаф-купе, м’яких ліжок та диванів, велика різноманітність колірних рішень.

У створенні затишку у вас немає жодних обмежень. Не потрібно гнатися за стереотипами і покращувати свій будинок так, як зображено в журналах. Якщо ви не в змозі гармонійно облаштувати свою квартиру в стилі модерну, то можливо і не варто гнатися за цим стилем. Приділіть увагу меблів у класичному стилі тим більше, якщо вони натуральні. Такі меблі виглядатимуть красиво, стильно, елегантно. З часом вам не доведеться проводити час у пошуках окремих елементів для інтер’єру, адже класика в моді завжди. Якщо буде потрібно, вам нададуть допомогу наші дизайнери. Вони знають про переваги кожного гарнітуру, зможуть правильно підібрати для гармонії не лише в одній кімнаті, а й у всьому домі.

Спілкуючись із клієнтом, ми завжди намагаємося підійти індивідуально до кожної людини. Це має велике значення, особливо для співробітництва у майбутньому. Ми готові вам надати не просто готовий комплект або гарнітури, але й проектування, розробку, виробництво меблів.

Ми готові запропонувати Вам:

 • меблі з натурального дерева на замовлення
 • кухні з натурального дерева
 • дерев’яні кухні
 • дерев’яні меблі для кухні
 • кухонні меблі обідні столи, стільці
 • кухонні меблі з дерева
 • ексклюзивні кухні
 • елітні кухні
 • меблі для кухні з натурального дерева

Найдемократичніші ціни в Києві на меблі тільки у наших салонах. Ми надаємо своїм клієнтам після продажу обслуговування. Купуючи меблі у нас, ви отримуєте якісні товари та вигідні умови. Ми впевнені, що попрацювавши з нашими дизайнерами, ви зробите правильний вибір, і квартира виблискуватиме красою та затишком.